- zat 2 maart 2024
-
Wedstrijd (09:15u): Torpedo Hasselt - Stevoort
Competitie U10
Uitslag: 5 - 4
Adres: Generaal Lemanstraat, 3500 Hasselt
-
Wedstrijd (10:30u): Stevoort - Velm V.V.
Competitie U8
-
Wedstrijd (11:15u): H.O. Heide Hasselt - Stevoort
Competitie U9
Adres: Heksenbergstraat, 3500 Hasselt
-
Wedstrijd (11:30u): Nieuwerkerken VV - Stevoort
Competitie U6
Adres: Kerkstraat 136, 3850 Nieuwerkerken
-
Wedstrijd (13:00u): Stevoort - Sparta Schaffen
Competitie U13
-
Wedstrijd (15:00u): Stevoort - Juve Hasselt
Competitie U15
Uitslag: 4 - 2
-
Wedstrijd (15:00u): Stevoort - W.S. Linkhout
Competitie Reserven A
Uitslag: 1 - 2
-
Wedstrijd (15:30u): Sp. Kolmont - Stevoort
Competitie U21
Uitslag: 5 - 1
Adres: Broekstraat 6A, 3840 Jesseren
-
Wedstrijd (20:00u): Stevoort - Unico Tongeren
Competitie 1e Ploeg
Uitslag: 0 - 3
- zon 3 maart 2024
-
Wedstrijd (09:15u): Stevoort - KVK Beringen
Competitie U11
-
Wedstrijd (09:30u): Stevoort - K. ESK Leopoldsburg
Competitie U17
Uitslag: 2 - 1
-
Wedstrijd (10:00u): W.S. Linkhout - Stevoort
Competitie U12
Uitslag: 3 - 3
Adres: Hulshoekstraat, 3560 Lummen
-
Wedstrijd (10:30u): Stevoort - K.M.R. Biesen
Competitie U7
- woe 6 maart 2024
-
Wedstrijd (19:00u): Stevoort - K.V.Z. Glabbeek-Zuurbemde
Competitie U15
Uitslag: 5 - 2
- vr 8 maart 2024
-
Wedstrijd (20:00u): KFC Helson Helchteren - Stevoort
Competitie Reserven B
Uitslag: 2 - 3
Adres: Sportstraat z/n, 3530 Houthalen-Helchteren
- zat 9 maart 2024
-
Wedstrijd (09:45u): SK Munsterbilzen - Stevoort
Competitie U9
Adres: Genkerbaan 55, 3740 Munsterbilzen
-
Wedstrijd (10:00u): KVK Wellen - Stevoort
Competitie U6
Adres: Houtstraat 35, 3830 Wellen
-
Wedstrijd (10:45u): Bokrijk Sport - Stevoort
Competitie U10
Uitslag: 2 - 5
Adres: Kneippstraat, 3600 Genk
-
Wedstrijd (11:00u): Stevoort - Heers VV
Competitie U12
Uitslag: 5 - 0
-
Wedstrijd (13:00u): Stevoort - Juve Hasselt
Competitie U13
-
Wedstrijd (15:00u): Stevoort - Herk-de-Stad F.C.
Competitie U15
Uitslag: 2 - 5
-
Wedstrijd (15:00u): Velm V.V. - Stevoort
Competitie Reserven A
Uitslag: 3 - 1
Adres: Davidstraat, 3806 Velm
-
Wedstrijd (15:00u): HIH Hoepertingen - Stevoort
Competitie U21
Uitslag: 7 - 0
Adres: A terrein: Sint-Truidersteenweg, Hoepertingen - B terrein: Weg op Berlingen, Hoepertingen
-
Wedstrijd (19:30u): Halveweg Zonhoven - Stevoort
Competitie 1e Ploeg
Uitslag: 0 - 4
Adres: Schopdriesweg, 3520 Zonhoven
- zon 10 maart 2024
-
Wedstrijd (09:15u): Stevoort - F.C. Diepenbeek
Competitie U11
-
Wedstrijd (09:30u): Stevoort - Herk Sport
Competitie U17
Uitslag: 2 - 0
-
Wedstrijd (10:30u): Stevoort - Kortessemse V.V.
Competitie U7
-
Wedstrijd (11:00u): Stevoort - Daring Huvo Jeuk
Competitie U8
- vr 15 maart 2024
-
Wedstrijd (20:00u): Stevoort - SK Heusden 06
Competitie Reserven B
Uitslag: 9 - 4
- zat 16 maart 2024
-
Wedstrijd (10:00u): K. Rode Duivels Zoutleeuw - Stevoort
Competitie U8
-
Wedstrijd (10:30u): !! Afgelast !! SK Heusden 06 - Stevoort
Competitie U11
Uitslag: Afgelast
Adres: Noordberm 31, 3550 Heusden-Zolder
-
Wedstrijd (11:00u): Stevoort - Daring Huvo Jeuk
Competitie U12
Uitslag: 2 - 3
-
Wedstrijd (13:30u): Stevoort - Juve Hasselt
Competitie U21
Uitslag: 0 - 1
-
Wedstrijd (14:00u): Crossing Vissenaken - Stevoort
Competitie U15
Uitslag: 2 - 6
-
Wedstrijd (14:30u): V.K. Gestel - Stevoort
Competitie U17
Uitslag: 3 - 1
Adres: Gestelstraat, 3560 Lummen
-
Wedstrijd (14:30u): Zepperen-Brustem VV - Stevoort
Competitie U13
-
Wedstrijd (15:00u): Stevoort - Aalst
Competitie Reserven A
Uitslag: 5 - 0 FF
- zon 17 maart 2024
-
Wedstrijd (10:00u): Stevoort - K.ST-Truidense V.V.
Competitie U6
-
Wedstrijd (10:00u): Stevoort - Juve Hasselt
Competitie U10
-
Wedstrijd (10:00u): Stevoort - K. Zw. Fc Wiemesmeer Zutendaal
Competitie U9
-
Wedstrijd (11:30u): Jeugdvoetbal Groot Riemst - Stevoort
Competitie U7
-
Wedstrijd (15:00u): Stevoort - De Jeugd Borgloon
Competitie 1e Ploeg
Uitslag: 1 - 0
- woe 20 maart 2024
-
Wedstrijd (20:00u): Stevoort - Godsheide V.V.
Competitie Reserven B
Uitslag: 4 - 3
- vr 22 maart 2024
-
Wedstrijd (18:30u): KRC Genk - Stevoort
Vriendschappelijk U8
Adres: Stadionplein, 3600 Genk
- zat 23 maart 2024
-
Wedstrijd (09:15u): K.ST-Truidense V.V. - Stevoort
Competitie U12
Uitslag: 1 - 3
Adres: Sportlaan Z/N 3800 ST-TRUIDEN
-
Wedstrijd (09:15u): H.O. Heide Hasselt - Stevoort
Competitie U10
Adres: Heksenbergstraat, 3500 Hasselt
-
Wedstrijd (10:30u): SK Rummen - Stevoort
Competitie U6
-
Wedstrijd (10:30u): EMBO - Stevoort
Competitie U21
Uitslag: 3 - 2
Adres: Gelindenstraat 68, 3870 Heers
-
Wedstrijd (11:30u): K.M.R. Biesen - Stevoort
Competitie U9
Adres: Langeweg 19, 3740 Bilzen
-
Wedstrijd (13:00u): K. Berg En Dal VV - Stevoort
Competitie U17
Uitslag: 0 - 3
-
Wedstrijd (13:00u): Stevoort - Herk-de-Stad F.C.
Competitie U13
-
Wedstrijd (15:00u): Stevoort - Lummen VV
Competitie U15
Uitslag: 10 - 5
-
Wedstrijd (15:00u): S.K. Meldert - Stevoort
Competitie Reserven A
Uitslag: 0 - 0
Adres: Pastorijstraat, 3560 Lummen
- zon 24 maart 2024
-
Wedstrijd (09:15u): Stevoort - Herk-de-Stad F.C.
Competitie U11
-
Wedstrijd (10:30u): Stevoort - Sp. Kolmont
Competitie U7
-
Wedstrijd (11:00u): Stevoort - Herk Sport
Competitie U8
-
Wedstrijd (15:00u): Heers VV - Stevoort
Competitie 1e Ploeg
Uitslag: 1 - 1
Adres: Raes van Heerslaan, 3870 Heers
- do 28 maart 2024
-
Wedstrijd (19:30u): Lummen VV - Stevoort
Competitie Reserven B
Adres: Maria van Loonstraat 5, 3560 Lummen