- zat 1 februari 2020
-
Wedstrijd (09:30u): !! Afgelast !! Bolderberg FC - Stevoort
Competitie U10
Uitslag: Afgelast
Adres: Kluisstraat, 3550 Heusden-Zolder
-
Wedstrijd (13:00u): !! Afgelast !! Stevoort - Thor Hasselt
Competitie U17
Uitslag: Afgelast
-
Wedstrijd (15:00u): !! Afgelast !! Stevoort - FC de Zwaluw Vechmaal
Competitie
Uitslag: Afgelast
-
Wedstrijd (15:00u): !! Afgelast !! Stevoort - S.K. Meldert
Competitie
Uitslag: Afgelast
- zon 2 februari 2020
-
Wedstrijd (u): !! Afgelast !! K.Vict. V.V. 's Herenelderen - Stevoort
Competitie
Uitslag: Afgelast
Adres: Eldersbroek, 3700 Tongeren
-
Wedstrijd (09:15u): Spouwen-Mopertingen - Stevoort
Competitie U15
Uitslag: 4 - 2
Adres: Blookstraat 31, 3740 Mopertingen
-
Wedstrijd (10:30u): Stevoort - Halveweg Zonhoven
Competitie
Uitslag: 4 - 6
-
Wedstrijd (11:00u): Stevoort - Thes Sport Tessenderlo
Competitie U11
Uitslag: 5 - 5
-
Wedstrijd (15:00u): FC de Zwaluw Vechmaal - Stevoort
Competitie
Uitslag: 1 - 4
Adres: O.L.Vrouwstraat 3870 Vechmaal
- woe 5 februari 2020
-
Wedstrijd (18:30u): Ham United - Stevoort
Beker U17
Uitslag: 2 - 0
Adres: Sportlaan 10 C, 3945 Ham
-
Wedstrijd (18:30u): Stevoort - K.V.C. Arbeid Adelt Rekem
Beker U15
Uitslag: 10 - 5
- do 6 februari 2020
-
Wedstrijd (19:30u): Stevoort - Herk Sport
Competitie
Uitslag: 6 - 2
- zat 8 februari 2020
-
Wedstrijd (10:00u): Lummen VV - Stevoort
Competitie U15
Uitslag: 2 - 0
Adres: Maria van Loonstraat 5, 3560 Lummen
-
Wedstrijd (12:15u): Heers VV - Stevoort
Competitie
Uitslag: 8 - 7
Adres: Raes van Heerslaan, 3870 Heers
-
Wedstrijd (13:00u): V.K. Gestel - Stevoort
Competitie U11
Uitslag: 5 - 6
Adres: Gestelstraat, 3560 Lummen
-
Wedstrijd (13:00u): Stevoort - M.D. Halen
Competitie U10
Uitslag: 8 - 8
-
Wedstrijd (15:00u): As-Niel United - Stevoort
Competitie
Uitslag: FF
Adres: Melkerijstraat z/n, 3668 AS
- zon 9 februari 2020
-
Wedstrijd (10:00u): Stevoort - K.M.R. Biesen
Competitie U17
Uitslag: 0 - 4
-
Wedstrijd (10:30u): Stevoort - HIH Hoepertingen
Competitie
Uitslag: 7 - 4
- zat 15 februari 2020
-
Wedstrijd (09:15u): Torpedo Hasselt - Stevoort
Competitie
Uitslag: 1 - 8
Adres: Generaal Lemanstraat, 3500 Hasselt
-
Wedstrijd (14:30u): Stevoort - Bilzen-Waltwilder
Competitie
Uitslag: 7 - 10
-
Wedstrijd (15:00u): !! Afgelast !! HABO S.K. Borgloon - Stevoort
Competitie
Uitslag: Afgelast
Adres: Rotenstraat, 3840 Borgloon
-
Wedstrijd (15:00u): Stevoort - Thor Hasselt
Competitie
Uitslag: 2 - 1
-
Wedstrijd (18:30u): Stevoort - W.S. Linkhout
Competitie U10
Uitslag: 8 - 4
-
Wedstrijd (20:00u): Stevoort - HABO S.K. Borgloon
Competitie
Uitslag: 2 - 0
- zon 16 februari 2020
-
Wedstrijd (09:30u): Halveweg Zonhoven - Stevoort
Competitie U17
Uitslag: 2 - 0
Adres: Schopdriesweg, 3520 Zonhoven
-
Wedstrijd (10:00u): Stevoort - Kortessemse V.V.
Competitie U15
Uitslag: 9 - 2
-
Wedstrijd (10:15u): !! Afgelast !! Stevoort - Velm V.V.
Competitie U11
Uitslag: Afgelast
- woe 19 februari 2020
-
Wedstrijd (18:30u): Stevoort - Ham United
Beker U17
Uitslag: 2 - 1
-
Wedstrijd (18:30u): K.V.C. Arbeid Adelt Rekem - Stevoort
Beker U15
Uitslag: 1 - 13
- zon 23 februari 2020
-
Wedstrijd (15:00u): Herk Sport - Stevoort
Competitie
Uitslag: 0 - 3
Adres: St Lambrechts Herkstraat 69, 3500 Hasselt
- zat 29 februari 2020
-
Wedstrijd (15:00u): Stevoort - Aalst
Competitie
-
Wedstrijd (15:00u): Stevoort - Boxberg
Competitie
Uitslag: FF